Tanie podróże do Niemiec, Belgii i Holandii

Speedbus czyli parę słów o nas

Pragniemy przedstawić Wam firmę Speedbus, czyli zespół ludzi, których połączyła pasja i wspólne dążenia do zrobienia czegoś wielkiego. Chcemy przedstawić Wam nas samych, czyli ludzi, którzy chcą, robią, tworzą i działają. I jak to często bywa w takich historiach, tutaj także los doprowadził do zejścia się dróg osób, które od dłuższego czasu myślały o powołaniu do życia przedsiębiorstwa specjalizującego się w międzynarodowych przewozach osób. Zrozumieli oni, że osobno mają możliwości, ale razem są one tak wielkie, że warto je wykorzystać. Każda z tych osób ma coś w sobie, ale razem tworzą fantastyczną całość, ponieważ wspaniale się uzupełniają. I tak o to jesteśmy i działamy dla Ciebie, Ciebie i każdego z Was. Jesteśmy firmą z Łodzi i specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, dbając jednocześnie o zapewnienie usług na najwyższym możliwym poziomie. Organizujemy przewozy do Niemiec, Holandii i Belgii, dbając jednocześnie o Twoje bezpieczeństwo oraz wygodę. Z nami wyruszysz w niesamowitą podróż i dotrzesz do konkretnego miejsca, ponieważ oferujemy także usługę z adresu na adres. Zapomnisz o błądzeniu, pytaniu o drogę i stresie z tym związanym. Wszystko to sprawi, że będziesz czerpać pełnymi garściami z podróży i prawdziwie się zrelaksujesz, a także odprężysz.

mercedes-speedbus
podrozni

Przewozy do Holandii, Belgii i Niemiec z firmą Speedbus, czyli podróż, która spełnia marzenia

Nasza firma oferuje kompleksowe przewozy do Belgii, Niemiec i Holandii, czyli miejsc w zachodniej Europie, które Polacy upodobali sobie szczególnie. Mimo że funkcjonujemy od niedawna, jesteśmy prężnym przedsiębiorstwem i mamy ambicję stać się jednym z liderów, jeśli chodzi o firmy działające na tym specyficznym rynku. Łączymy przede wszystkim wiedzę, pasję i doświadczenie w dziedzinie transportu. Co więcej, wychodzimy także naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dążymy do udoskonalenia naszych usług. Przewozy do Niemiec i innych wspomnianych krajów odbywają się nowoczesnymi, sprawnymi techniczne i wygodnymi busami, które oferują wiele rozwiązań, które umilą każdą Twoją podróż. Nasza flota systematycznie poddawana jest też przeglądom technicznym, ponieważ chcemy mieć pewność, że busy są doskonale przygotowane na długą trasę. Z nami wyruszysz też w podróż z dowolnego miejsca i dojedziesz pod wskazany adres w Niemczech, Holandii czy Belgii, ponieważ zapewniamy usługę z adresu na adres. Przeżyjesz niesamowitą przygodę, która pozostanie w Twoim sercu na długi czas.

Przewozy do Belgii, Niemiec i Holandii odbywające się pod opieką profesjonalnych kierowców

Poza nowoczesną flotą mamy dla Ciebie także profesjonalnych kierowców, którzy zadbają o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Mają oni ogromne doświadczenie i świetnie znają trasy, w które się udają. Co więcej, doskonale porozumiewają się też w języku obcym, dlatego w razie czego służą także pomocą i w tej kwestii. Stała łączność kierowców z naszym biurem sprawia, że niezależnie od tego, gdzie jesteś, możesz liczyć na naszą wspólną pomoc i wsparcie pracowników naszej firmy. Zatem odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań i podróżuj z firmą Speedbus!

kierowca-speedbus

MIASTA ODJAZDÓW

Łódź, Sieradz, Kalisz, Rawicz, Głogów, Piotrków Tryb, Wieluń, Bełchatów, Kępno, Oleśnica, Jarocin, Ostrów Wlkp, Częstochowa, Radomsko, Lubliniec, Pajeczno, Zgierz, Pabianice, Zdunska Wola, Wieruszów, Kępno, Ostrzeszowski

ZAREZERWUJ PRZEJAZD

× Masz pytanie?