Loading color scheme

Bus z Holandii do Wielunia

 

 

Bus z Holandii do Wielunia

Byłeś kiedyś w Wieluniu? Jeśli nie, to najwyższy czas to nadrobić! Wybierz naszego busa z Holandii do Wielunia, by poznać to zabytkowe, średniowieczne miasto, które leży w województwie łódzkim i zachęca zarówno polskich, jak i zagranicznych turystów do odwiedzin. Znajdziesz w nim wiele pięknych, klimatycznych uliczek oraz mnóstwo ciekawych zabytków, które sprawią, że nie będziesz chciał szybko stamtąd wyjeżdżać.

Po wygodnie spędzonej trasie z Holandii do Wielunia w jednym z naszych busów koniecznie pójdź na spacer, by rozprostować nogi i zobaczyć Bramę Krakowską, baszty oraz pozostałości murów obronnych. Ponadto wybierz się np. do Muzeum Ziemi Wieluńskiej, w którym dowiesz się znacznie więcej na temat bujnej kultury, historii oraz sztuki tego regionu. Jeśli lubisz długie, piesze wycieczki, z pewnością zainteresuje Cię Szlak Jury Wieluńskiej, który prowadzi m.in. przez tereny Załęczańskiego Parku Krajobrazowego.

 

Wycieczka busem z Wielunia do Holandii w dowolnym terminie

Dużym atutem busów z Wielunia do Holandii jest częstotliwość ich kursowania. Nasi kierowcy pokonują tę trasę regularnie przez cały rok, dzięki czemu będziesz mógł wybrać się na upragnioną wycieczkę w dowolnym terminie. Co istotne, jeździmy też do wielu innych miejsc! Oferujemy m.in. busy z Wielunia do Belgii oraz Niemiec.

Pojazdy obsługujące wszystkie nasze przejazdy są nowoczesne i bogato wyposażone. Wielogodzinną podróż spędzisz więc w dużym, wygodnym fotelu oraz – zależnie od pory roku – ogrzewanym lub klimatyzowanym wnętrzu. Co więcej, na pokładzie możesz cieszyć się bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego Internetu, dzięki czemu na pewno nie będziesz się nudził. Zapraszamy do wyboru trasy i dokonywania rezerwacji!