Loading color scheme

Bus z Holandii do Sieradza

 

 

Bus z Holandii do Sieradza

Sieradz to jedno z najstarszych miast w naszym kraju, co sprawia, że jest ono bardzo interesujące i zdecydowanie warte zobaczenia. Nasze busy z Holandii do Sieradza kursują regularnie przez cały rok, dzięki czemu masz szansę łatwo dostać się do tego miejsca, kiedy tylko chcesz. Odwiedzając je, zaplanuj swoją wycieczkę w taki sposób, by znaleźć czas na kilka najważniejszych atrakcji.

Wśród nich znajduje się np. Sieradzki Park Etnograficzny – klimatyczny skansen, w którym możesz obejrzeć kilka drewnianych dziewiętnastowiecznych chałup i charakterystyczną dla tego regionu zagrodę. Ponadto warte zobaczenia jest Wzgórze Zamkowe, ceglana, gotycka Bazylika pochodząca z XIV wieku, Drewniany kościół św. Ducha oraz Dom Kata.

 

Czy warto jeździć busem z Sieradza do Holandii?

Odpowiedź na pytanie, czy warto podróżować busem z Sieradza do Holandii, jest bardzo prosta – tak! Rozwiązanie to ma bowiem mnóstwo zalet, spośród których największą jest zapewnienie wysokiego komfortu wszystkim pasażerom. Wybierając naszą firmę, decydujesz się na przejazd nowoczesnym pojazdem, który jest wyposażony w:

 

  •  - klimatyzację i ogrzewanie,
  •  - duże, wygodne fotele,
  •  - telewizor,
  •  - ogólnodostępne Wi-Fi na pokładzie.

Co więcej, jadąc busem do Holandii z Sieradza, nie jesteś narażony na długie kolejki przy odprawie, jak to bywa na lotnisku, ani na przesiadki, co często zdarza się przy podróżach pociągami.

Wszystkie nasze trasy są bezpośrednie, a kierowcy kursują z różnych miast w Polsce nie tylko do Holandii, ale też Niemiec lub Belgii. Oferujemy np. busy do Niemiec z Pabianic, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego, Zduńskiej Woli czy Wielunia. Dzięki temu łatwo wybierzesz spośród nich punkt startu i destynację, które Cię interesują najbardziej. Nie będziesz zmuszony jechać najpierw do Łodzi i się przesiadać, by dotrzeć do miejsca docelowego.