Loading color scheme

Busy z Belgii do Zgierza

 

 

Bus z Belgii do Zgierza

Choć to Łódź jest stolicą województwa łódzkiego i przyciąga zazwyczaj najwięcej odwiedzających, wiele mniejszych miejscowości w jej okolicy również ma dużo do zaoferowania. W związku z tym, jadąc bezpośrednim busem z Belgii do Zgierza, koniecznie zaplanuj sobie trochę czasu na dokładniejsze poznanie miejsca docelowego. Zgierz to bowiem niewielkie, lecz wyjątkowe miasteczko, które skrywa w sobie przede wszystkim bardzo ciekawą historię.

Jest to jedna z najstarszych miejscowości tego regionu – prawa miejskie otrzymała jeszcze w XIII wieku. Jeśli dotrzesz do tego miasta, koniecznie wybierz się na odprężający spacer po Parku Miejskim im. Tadeusza Kościuszki oraz odwiedź Ratusz Miejski, pod którym stoi uroczy pomnik jeża. Zgierz to jednak niejedyna destynacja, jaką mamy w naszej ofercie. Przejazdy odbywają się również busami z Belgii do Bełchatowa, Brzezin, Łodzi, Pabianic, Piotrkowa Trybunalskiego, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego, Wielunia i Zduńskiej Woli.

 

Przejazd busem ze Zgierza do Belgii szybko i wygodnie

Przejazdy naszymi busami ze Zgierza do Belgii przebiegają w przyjemnej atmosferze, a także wysokim komforcie. Nowoczesne pojazdy, którymi dysponujemy, wyposażone są bowiem w wygodne, pojedyncze, duże fotele i zapewniają wystarczającą ilość przestrzeni. Dzięki temu gwarantujemy odpowiednie warunki zarówno dla najstarszych, jak i najmłodszych podróżników.

Co więcej, zapewniamy wszystkim pasażerom komfort termiczny – wnętrze busów jest ogrzewane zimą oraz klimatyzowane latem. Ponadto nie chcemy, abyś nudził się nawet podczas wielogodzinnej podróży, dlatego na pokładzie na każdej trasie udostępniamy bezpłatne Wi-Fi. Zapraszamy do korzystania z naszych usług przewozowych i rezerwowania miejsc w wybranych terminach!